Zapraszamy sympatyków i wiernych kibiców GLKS Nadarzyn do udziału w akcji. Zapoznaj się z propozycjami TUTAJ

Archiwum wiadomości

Logowanie

siatkarki

Mecz finałowy o Mistrzostwo Mazowieckiej II ligi Juniorek
Sekcja piłki siatkowej GLKS Nadarzyn zaprasza w sobotę 17 grudnia na mecz finałowy play-off Mazowieckiej II ligi juniorek : GLKS Nadarzyn - MKS MDK Warszawa . Początek spotkania godz. 12.00 w hali widowiskowo-sportowej GOS przy ul. Żółwińskiej 41 w Nadarzynie.

W finale play-off mazowieckiej II ligi juniorek siatkarki GLKS-u Nadarzyn zmierzą się z dobrze im znaną ekipą MKS MDK Warszawa . Pierwsze spotkanie zostanie rozegrane w czwartek 15 grudnia o godz. 18.00 w Warszawie ( ul Nowolipki - LO im Poniatowskiego ). Mecz rewanżowy w Nadarzynie w sobotę 17 grudnia o godz. 12.00 ( hala GOS ul.Żółwińska 41 ). Zapraszamy !

Kadetki GLKS-u Nadarzyn przegrały rewanżowe spotkanie 1/8 finału play-off we własnej hali 2-3 w setach z MKS Żbik Pruszków . W porównaniu z pierwszym spotkaniem nasze zawodniczki zagrały dużo lepiej. Trzeba jednak obiektywnie przyznać, iż drużyna z Pruszkowa była zespołem lepszym , dysponującym lepszymi warunkami fizycznymi , grającym lepiej przede wszystki w odbiorze i asekuracji. Nam pozostaje walka o V miejsce i napewno młoda nadarzyńska drużyna postara się powalczyć na zapleczu pierwszej czwórki .

W niedzielę 11 grudnia o godz. 18.00 zapraszamy do hali widowiskowo-sportowej przy ul.Żółwińskiej 41 na mecz mazowieckiej ligi kadetek - 1/8 fazy play-off GLKS Nadarzyn - MKS Żbik Pruszków .

Siatkarki GLKS-u Nadarzyn awansowały do finału play-off Mazowieckiej II ligi juniorek po czwartkowym zwycięstwie nad UKS Betą Pionki 3-1 w rewanżowym meczu półfinałowym. Jednak spotkanie w Nadarzynie było swoistą "drogą cierniową " dla młodych zawodniczek. Rywalki zagrały zdecydowanie lepiej niż w pierszym meczu u siebie ( 3-1 wygrał Nadarzyn ). Odpoczątku starały się agresywnie serwować , bardzo dobrze broniły oraz mądrze grały na siatce : kiwając , plasując i obijając wysoki nadarzyński blok.

Kadetki GLKS Nadarzyn w fatalnym stylu przegrały w pierwszym meczu 1/8 fazy pla-off w Pruszkowie z miejscowym MKS Żbik . Dziewczyny zagrały najsłabszy mecz w tym roku . Początek spotkania nie zwiastował nadchodzącej katastrofy....

Turniej młodziczek , czyli pierwsze koty za płoty.
Siatkarki GLKS Nadarzyn wzięły udział w turnieju młodziczek organizowanym 4.XII.2011 przez UKS Krótką Mysiadło. Oprócz nas i gospodarzy zagrały także dziewczęta z MKS Armat Kozienice i UKS Sparty Grodzisk mazowiecki .

Juniorki GLKS Nadarzyn w pierwszym meczu 1/2 finału play-off mazowieckiej II ligi pokonały na wyjeździe UKS Beta Pionki 3-1. Mecz rewanżowy odbędzie się w Nadarzynie 8 grudnia w czwartek o godz. 19.00 w hali przy ul.Żółwińskiej. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem gazety pionkowskiej " Głos Regionu "

Reprezentacja dziewcząt Gimnazjum im Jana Pawła II w Nadarzynie wzięła udział w turnieju siatkarskim szkół licealnych , którego organizatorem był klub sportowy UKS Rudki Płońsk . Turniej był bardzo wyrównany , wszystkie zespoły prezentowały zbliżony poziom sportowy i potrafiły grać w siatkówkę.

Siatkarki GLKS Nadarzyn grające w mazowieckiej II lidze kadetek(U-16) zajęły I miejsce w grupie A po dzisiejszym zwycięstwie w wyjazdowym spotkaniu z ( 4 w rozgrywkach ) Perłą Złotokłos . Młode siatkarki , aby wyjść do play-off z pierwszej pozycji musiały ten mecz wygrać 3-0 . W przeciwnym razie straciłyby prymat na rzecz UKS Bety Pionki.

Zespół juniorek GLKS Nadarzyn zajął II miejsce w grupie A i awansował do I rundy play-off Mazowieckiej II ligi Juniorek. Dziewczęta po raz pierwszy w krótkiej historii sekcji będą walczyć po rundzie zasadniczej o awans do I ligi i prawo gry w Mistrzostwach Mazowsza. Ostatni grupowy mecz , dzisiejszy z NOSirem Nowy Dwór Mazowiecki nie miał już znaczenia dla końcowego układu tabeli , mimi to dziewczęta nie odpuściły i odniosły kolejne zwycięstwo na własnym terenie wygrywając 3-1.

Sekcja piłki siatkowej dziewcząt zaprasza na ostatni mecz fazy grupowej Mazowieckiej Ligi Juniorek. We wtorek 22 listopada o godz. 19.00 GLKS Nadarzyn w hali przy Żółwińskiej 41 zmierzy się z zespołem NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki .

Wojewódzka Gimnazjada LZS. Pewna wygrana.
Siatkarki GLKS Nadarzyn - uczennice Gimnazjum Im. Jana Pawła II w Nadarzynie okazały się bezkonkurencyjne w Finale Wojewódzkiej Gimnazjady LZS . Dziewczęta zdecydowanie pokonały swoje przeciwniczki zarówno w grupie(Gim.Szreńsk i Gim. Zawidz)oraz w finałowym meczu zespół z Gimnazjum w Uninie.

Zwycięstwem 3-1 we własnej hali odniesionym dzisiaj nad MKS MDK Warszawa oraz dzisiejszą porażką Ateny Warszawa w Płońsku (3-1) nasze juniorki znacznie przybliżyły się do awansu do fazy play-off . W zaistniałej sytuacji w ostatnim grupowym mecz 22 listopada w Nadarzynie z NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki wystarczy nam wygrać dwa sety.Wówczas miejsca premiowane awansem wywalczyłyby : MKS MDK Warszawa (I) i GLKS Nadarzyn (II).

Dwa razy po trzy zero wygrały kadetki w mazowieckiej lidze pokonując w sobotę Betę Pionki i w niedzielę Zwoleniankę Zwoleń. Tym samym dziewczęta zrewanżowały się za porażkę w Pionkach w I rundzie. Obydwa wygrane spotkania dały naszej drużynie pewny awans do następnej fazy rozgrywek .

W sobotę 12 listopada z Betą Pionki i w niedzielę 13 listopada ze Zwolenianką Zwoleń zagrają we własnej hali siatkarki w ramach Mazowieckiej Ligi kadetek . Oba mecze rozpotrzną się o godz. 11.oo. Mecz z pionkami będzie okazją do rewanżu za przegraną w I rundzie ,a spotkanie ze Zwolenianką to przedostatnia kolejka rundy grupowej. Nasz zespół ma już praktycznie zapewniony udział w fazie play-off ligi , zachowuje jednak teorotyczną tylko szansę na wyjście z pierwszego miejsca.

Fakt to jest znany i niby oczywisty , ale zawsze ...zaskakujący . Nasze juniorki w meczu z Ateną Warszawa potwierdziły ,że są ...100% kobietami. Dwa pierwsze sety wygrały po bardzo dobrej i skutecznej grze stosunkowo gładko . Jednak trzecią i czwartą partię przegraliśmy wyraźnie po całej masie prostych , wręcz dziecinnych blędów. W ostatniej odsłonie zaczęliśmy seta od stanu 0-4 , jednak na przerwę techniczną schodziliśmy z wynikiem 8-7 dla nas. Mecz do końca przypominał horror i w tym siatkarskim czyśccu mocniejsze okazały się Nadarzynianki.

Sekcja Piłki Siatkowej Kobiet GLKS Nadarzyn zaprasza na mecz o Mistrzostwo Mazowieckiej II ligi juniorek GLKS NADARZYN - UKS ATENA WARSZAWA . Spotkanie odbędzie się 8 listopada o godz. 19.00 w hali GOS na ul.Żółwińskiej 41 . Wstęp wolny.

3-1 w setach wygrały w Płońsku juniorki mecz w ramach Mazowieckiej Ligi Juniorek . Po dwóch łatwych i pewnych wygranach w pierwszych setach w trzeciej partii utrata koncentracji w jego środkowej części zakończyła się nie udanym pościgiem i przegraną. W czwartej odsłonie rywalki obięły prowadzenie od początku seta i oddały je dopiero w końcówce. Płońsk prowadził już 24-20 jednak dziewczęta zagrały wreszcie bardzo odważnie w końcówce i wygrały 27 do 25 , a cały mecz 3-1. Dzień później kadetki bez problemów pokonały w w Kozienicach miejscowy MKS Armat Kozienice 3-0.

W sobotę 29 października część zespołu dziewcząt wzięła udział w Turnieju o Puchar Wójta Gminy Nadarzyn. Tym razem dziewczętom przyszło skonfrontować swoje umiejętności w rywalizacji z młodymi i nie co mniej młodymi panami na siatce 2.43.

Siatkarki GLKS Nadarzyn wygrały pewnie kolejny mecz w mazowieckiej lidze kadetek. Tym razem dziewczęta wygrały 3-0 we własnej hali z LKS Perłą Złotokłos.

Rejonowa Gimnazjada LZS. Nadarzyn nr 1.
W rozegranych w Nadarzynie eliminacjach do Finałów wojewódzkich Gimnazjady LZS w piłce siatkowej dziewcząt uczennice Gimnazjum Im. Jana Pawła II zajęły I i VI miejsce.

Liga Juniorek . Przegrany mecz z MDK Warszawa.
Mimo ambitnej postawy i zaangażowania nasza drużyna musiała uznać wyższość w dniu dzisiejszym rywalek z Warszawy. MDK był w tym meczu drużyną zdecydowanie lepszą . Nam pozostaje dalej cierpliwie trenować , uczyć się i czekać na kolejną szansę.

W czwartek 20 października 2011 o godz. 18.00 w hali GOS-u przy ul.Żółwińskiej 41 odbędzie się mecz mazowieckiej ligi juniorek pomiędzy MKS MDK Warszawa , a GLKS Nadarzyn. Wszystkich sympatyków sportu serdecznie zapraszamy !