Zapraszamy sympatyków i wiernych kibiców GLKS Nadarzyn do udziału w akcji. Zapoznaj się z propozycjami TUTAJ

Archiwum wiadomości

Logowanie

siatkarki

" O mały włos "
Niewiele zabrakło kadetkom GLKS Nadarzyn do szczęścia i awansu do III rundy Play-off. W drugim ( rewanżowym ) spotkaniu z Nike Ostrołęka po dobrym meczu uległy gospodyniom 2-3. Nadarzyn prowadził 2-1 w setach i była ogromna szansa na zwycięstwo 3-1. Jednak w dramatycznej końcówce 4 parti zabrakło szczęścia, spokoju i napewno trochę umiejętności. Dziewczęta zakończyły rozgrywki na VII miejscu w województwie , utrzymały się w I lidze na przyszły sezon i pokazały ,że mogą być trudnym rywalem dla najlepszych.

Siatkarki Gimnazjum w Nadarzynie wygrały bez straty seta kolejną edycję Mazovia CUP. W finale Nadarzynianki pokonały reprezentantki Podkowy Leśnej , w której oprócz zawodniczki GLKS-u Basi Zakościelnej występowało kilka siatkarek Sparty Grodzisk Maz. VII miejsce zajęła drużyna Nadarzyna II złożona z młodziutkich siatkarek , które debiutowały w turnieju na dużym boisku. Mimo porażki podopieczne trenera Krzemińskiego pokazy spore umiejętności. Skład Nadarzyna I: Ola Reluga, Julia Czeladko, Agnieszka Krupińska ,Kasia Podkowińska, Kinga Baran, Iza Skowrońska, Sandra Przewłocka, Natalia Gabryel, Paulina Grabarek, Hania Drzewiecka. Najlepszą zawodniczką turnieju uznano Katarzynę Podkowińską. Dobry turniej rozegrały także obie nasze młode rozgrywające : Sandra i Ola.

Seniorki GLKS Nadarzyn szybko pokonały UKS Spartę Grodzisk Mazowiecki we własnej hali 3-0. Tym samym nasze zawodniczki dopisały do swojego konta kolejne trzy punkty. W spotkaniu zagrały wszystkie siatkarki z wyjątkiem leczącej kontuzję Dominiki Leśniewicz.

Po dobrym i wyrównanym meczu kadetki GLKS Nadarzyn przegrały pierwszy mecz fazy play-off z drużyną Nike Ostrołęka we własnej hali 2-3 w setach. Cały zespół zagrał dobre spotkanie , choć bardzo dobrą grę przeplataliśmy seriami prostych błędów. Ekipa rywalek zasłużyła na słowa uznania szczególnie za postawę w czwartym secie, w którym potrafiła odrobić znaczną stratę punktową z początku partii. Ta sztuka nie udała się naszej drużynie w pierwszej odsłonie meczu ( dwa błędy zagrywki i błąd ataku w końcówce seta). Rewanż w niedzielę 26 stycznia - trzymajcie mocno kciuki, jeszcze wszystko może się zdarzyć!

Zapraszamy na mecz 2 rundy play-off ligi kadetek. GLKS będzie podejmował u siebie OTPS Nike Ostrołęka. Spotkanie odbędzie się w środę 22 stycznia o godzinie 19.30 w hali przy ulicy Żółwińskiej 41 w Nadarzynie. Natomiast o tej samej godzinie w czwartek 23 stycznia w Nadarzynie zagrają seniorki , które podejmować będą UKS Spartę Grodzisk Mazowiecki.

Seniorki GLKS Nadarzyn w minioną sobotę wybrały się na dwa spotkania ligowe do Radomia i Kozienic. Niestety z powodu kontuzji i urazów w składzie nie mogło znaleźć się kilka podstawowych zawodniczek w tym : Dominika Leśniewicz , Olga Dąbrowska , Gosia Rękawek , Basia Zakościelna , Karolina Głodek czy Agnieszka Krupińska. W pierwszym meczu Nadarzynianki stosunkowo łatwo wygrały w Radomiu z miejscowym Liderem 3-0. W spotkaniu zadebiutowały w lidze seniorskiej kadetki: Iwona Zuzel i Agata Tembaum oraz młodziczka Katarzyna Podkowińska. Mecz w Kozienicach miał zdecydowanie bardziej dramatyczny przebieg , a o zwycięstwie zadecydował piąty set wygrany przez GLKS 15-10. W spotkaniu debiutowała młodziczka Kinga Baran (popisała się asem serwisowym).

Kadetki GLKS Nadarzyn dwu krotnie pokonały w meczach sparingowych zawodniczki LKS Wrzos Międzyborów po 3-1 w setach. Obaj trenerzy potraktowali spotkania czysto treningowo dokonując w czasie gry wielu zmian. W przypadku GLKS-u było to o tyle uzasadnione , że w meczach nie mogły wystąpić podstawowe , kontuzjowane zawodniczki.

Nadarzyńskie siatkarki pod "batutą" kapitan zespołu Dominiki Leśniewicz zagrały bardzo dobry mecz pokonując we własnej hali OTPS Nike Ostrołęka 3-1 w setach. Na słowa uznania zasługuje cała meczowa dwunastka , która zagrała niezwykle ambitnie i co ważne skutecznie. W kontekście zbliżających się play-offów juniorek i kadetek cieszy doskonały występ młodych zawodniczek : Magdy Zembrzuskiej , Eweliny Brzezińskiej , Agnieszki Krupińskiej i Marty Ćwiertniewicz. Po tym spotkaniu GLKS awansował na III miejsce w tabeli.

Sekcja Piłki Siatkowej zaprasza na mecz III ligi seniorek pomiędzy GLKS Nadarzyn , a OTPS Nike Ostrołęka. Pierwsze spotkanie ligowe w Nowym Roku zostanie rozegrane w sobotę 11 stycznia o godzinie 11.30 w hali przy ulicy Żółwińskiej 41 w Nadarzynie.

Po noworocznej zabawie i krótkim okresie odpoczynku niezbędnym , aby dojść do siebie rozpoczynamy treningi i pracę w nowym Roku: 3 styczeń : 11.30-13.45 i 19.00-21.00; 4 styczeń : 11.30-13.45 i 19.00-21.00 oraz 5 styczeń : 9.00-11.30 , a potem od 7 stycznia według stałego rozkładu jazdy.

Do siego Roku !
W Nowym Roku życzenia spełnienia marzeń i realizacji celów , zdrowia , satysfakcji i radości zawodniczkom i sympatykom sekcji składa trener. Oczywiście również 100% perfekcyjnych : wystaw , zbić , obron , nagrań , zagrywek , bloków , odbiorów i szalonej Sylwestrowej zabawy.

Poświąteczne granie w świątecznej formie.
Juniorki GLKS Nadarzyn zajęły VIII miejsce w gronie 12-stu drużyn w XV Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Starosty Rawskiego. Mimo ambitnej postawy dziewczęta na tle bardzo silnych rywalek zaprezentowały raczej świąteczną formę. W naszym zespole wyróżnienie otrzymała Magdalena Zembrzuska, które faktycznie w ciągu dwóch dni zawodów prezentowała się najlepiej. Wyniki GLKS-u : Skra Bełchatów (0-2), SMS Rzeszów (2-0) , KS Bernim Goleniów (1-2), MUKS Piątka Sandomierz (2-1) i TS Wisła Kraków (1-2).

Już po raz trzeci nadarzyńskie siatkarki wystąpią w jubileuszowym bo XV turnieju o Puchar Starosty Rawskiego. Zawody odbędą się w dniach 29-30.12.2013 i rywalami grupowymi naszych siatkarek będą ekipy z Bełchatowa , Rzeszowa i Goleniowa.

Dobiega koniec roku czas więc na podsumowanie dorobku tego sezonu. Na „ warsztat” idą wszystkie ligowe drużyny w kolejności zajmowanych miejsc po rundzie zasadniczej lub jesiennej sezonu 2013/2014.

27 grudnia w godzinach 18.45-21.00, a 28.XII. od 11.15 do 13.30 ostatnie treningi w 2013 roku. 29 grudnia zespół juniorek ( oraz Żaba, Jula i Kinga) jedziemy do Rawy mazowieckiej. W grupie mamy Rzeszów , Bałchatów i Goleniów. 30.XII ciąg dalszy w Rawie, a w Nadarzynie zagrają młodziczki i młodsze kadetki , a potem to już tylko Sylwester. Przed tym zapraszam niebawem do krótkiego ligowego podsumowania.

Pogodnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia, bogatego Mikołaja oraz wielu chwil odpoczynku wszystkim zawodniczkom składa trener.

Kadetki - Święta za pasem i dziewczęta rozdały prezenty. Szkoda ,że nie swoim kibicom.

Juniorki w mocno odmłodzonym składzie gładko pokonały na wyjeździe ostatnią ekipę I Mazowieckiej Ligi Juniorek 0-3. W trzecim secie zagrały nasze młodziczki i kadetki. Tym samym zespół zakończył sezon zasadniczy na III miejscu wygrywając w nim 9 spotkań i doznając 5 porażek. Drużyna oparta na siatkarkach , które w ubiegłym sezonie wywalczyły brązowy medal Mistrzostw Mazowsza Kadetek ma także w tym roku szanse wystąpić w finałach wojewódzkich.

Kadetki.Zaproszenie na ostatki.
W sobotę 21 Grudnia 2013 roku siatkarki GLKS-u rozegrają ostatni ligowy mecz w Starym Roku. Kadetki podejmą w ramach I Mazowieckiej Ligi UKS Atenę Warszawa. Początek spotkania o godzinie 11.00. Potem już tylko Święta , a po nich ruszamy z przygotowaniami do drugiej części sezonu.

wstydu nie było.
Cztery pierwszoroczne juniorki oraz bardzo często jedna kadetka wzmocnione doświadczoną Iwoną Hardiej-Stępień kierowowane przez niezawodną Dominikę Leśniewicz postawiły się liderowi III ligi - SKS Mazovii Warszawa. Doświadczony zespół rywalek oparty na siatkarkach z bogatą ligową przeszłością musiał na zwycięstwo mocno się napracować. Przede wszystkim Warszawianki lepiej niż nasza młodzież radziły sobie na przyjęciu i w obronie. Jednak o porażce zadecydowały "przestrzelone " przez nasze atakujące autowe ataki , często wykonywane na pojedyńczym bloku rywali. Choć wynik spotkania wisiał na włosku ostatecznie to przyjezdne mogły cieszyć się z kompletu punktów.

Zespół GLKS Nadarzyn odniósł 8 zwycięstwo w III lidze seniorek, wygrywając na wyjeździe 3-0 z ekipą Konstancina - Jeziorny. Praktycznie całe spotkanie przebiegało pod dyktando naszej młodej ekipy , chociaż drużyna potrafiła zdobywać punkty seriami , to również seriami je traciła. Na pochwałę zasługuje dzisiaj gra naszych środkowych ( Magda Zembrzuska i Agnieszka Lorenc )oraz dobry występ młodej Barbary Zakościelnej na przyjęciu. W spotkaniu w rozgrywkach seniorskich zadebiutowała również dzisiaj Julia Czeladko (młodziczka), która popisała się w końcówce meczu dobrą zagrywką z wyskoku i obroną silnego ataku.

Kadetki GLKS Nadarzyn przegrały wyjazdowy mecz w I Mazowieckiej Lidze z celującą w medal Mistrzostw Województwa ekipą MUKS Volley Płock. Młode Nadarzynianki nie ułatwiły silniejszym rywalkom zadania i zdołały im urwać seta. Ostatnie spotkanie w sezonie zasadniczym GLKS w tej lidze rozegra 21 grudnia w sobotę o godzinie 10.00 . We własnej hali podejmować będziemy drużynę UKS Ateny Warszawa.

Juniorki MOS-u Wola Warszawa przeegzaminowały siatkarki GLKS-u. Wynik 0-3. Przyjezdne były zespołem zdecydowanie lepszym, a szczególnie naszym przyjmującym to spotkanie nie wyszło. Jednym z nielicznych jasnych punktów w grze naszej ekipy była postawa młodej Julki Czeladko ( rocz.1999) , która zagrała odważnie i co ważne skutecznie często zastępując na boisku starsze i słabiej dysponowane koleżanki. Warto również podkreslić bardzo dobre sędziowanie tego spotkania.

Juniorki spokojnie ( z wyjątkiem pierwszego seta wygranego do 33 ) pokonały LTS Legionovię Legionowo 3-0. Młodsze kadetki po dramatycznym spotkaniu przegrały dwie godziny później 3-2. Oba spotkania odbyły się w na wyjeździe. W meczu kadetek kolejny raz kuriozalna decyzja sędziego odebrała nam zwycięstwo w pierwszym secie otwierającym mecz. Trzeba jednak podkreślić dobrą grę całego zespołu. Wszak przed rozgrywkami sami skazywaliśmy się na ciężką walkę o utrzymanie w pierwszej lidze, a młody zespół nie tylko zrealizował plan minimum ,ale z "potentami" walczy jak równy z równym.