Zapraszamy sympatyków i wiernych kibiców GLKS Nadarzyn do udziału w akcji. Zapoznaj się z propozycjami TUTAJ

Archiwum wiadomości

Logowanie

Juniorki GLKS Nadarzyn na III miejscu w Nadarzyn CUP.
Juniorki GLKS Nadarzyn zajęły III miejsce w Nadarzyn CUP 2012 w tej kategorii. W zawodach rozgrywanych systemem każdy z każdym najlepsza okazała się ekipa SMS Łódź złożona z zawodniczek m.in. Szkoły Mistrzostwa Sportowego PZPS w Sosnowcu....

W pierwszym meczu nasze dziewczęta zagrały z Kadrą województwa łódżkiego. W pierwszym secie wygrywamy do 18 , w secie drugim  rywalki grają bardzo skutecznie w obronie  i doprowadzają do wyniku 24-16. Wówczas niesamowitą serią na zagrywce popisała się Ewelina Brzezińska , która  doprowadza do remisu po 24. Następna część seta to obustronna wymiana ciosów , z tej rywalizacji zwyciesko wychodzą Nadarzynianki , które wygrywają seta 34-32 i cały mecz 2-0.

W drugim meczu spotykamy sie z ekipą SMS Łódź. Kadrowiczki to bardzo wysoki zespoł , srednia grubo powyżej 185 cm.  W pierwszym secie  rywalki panują na parkiecie niepodzielnie.  Świetnie grają blokiem i zagrywką i pewnie wygrywają seta do .... 11. W drugiej partii nasze dziewczęta zaczeły lepiej odbierać mecz stał się bardziej wyrównany  , jednak ostatecznie przegrywamy to partię 23-25  i całe spotkanie 2-0.

W trzeciej parti dojśc pewnie wygrywamy z ekipą UKS Rutki Płońsk 2-0 w setach.  W tym spotkaniu trochę więcej pograły zmienniczki .

W czwartym spotkaniu zmierzyliśmy się z drużyną  Plas Warszawa  do , której  teraz niemal w komplecie dołączyła ekipa MKS MDK Warszawa. Warszawianki  tworzą wysoki i silny fizycznie zespół. W pierwszym secie  jednak to Nadarzyn nadawał ton grze i tą partię GLKS wygrywa bardzo pewnie.  Drugi set to bardzo wyrównana partia jednak kilka prostych błędów w koncówce naszych podstawowych zawodniczek i rywalki doprowadzają do  remisu. W  trzeciej roztrzygającej partii po fatalnym początku doprowadzamy do remisu po 8 i kolejna fatalna seria błędów w odbiorze i  ataku daje zwycięstwo naszym rywalkom.

W ostatnim piatym spotkaniu dziewczeta wygrywają z druzyną Danex Siemiatycze 2-0 w setach.

WYNIKI  ZAWODÓW:

I miejsce SMS Łódź                  najlepsza zawodniczka druzyny  Śmieszek Małgosia